[ preskočiť na obsah ]
Pension Zachej - relax formou zážitku
Úvod | |Kniha návštev
slovenskydeutschenglishfrançaispolskynederlands

Špeciálna ponuka

Uzávierka mosta Romantický víkend Školenie Špeciálna ponuka

Počasie

Aktuálne Dnes Zajtra
fair (day)

19:30 h15°C

clear (night)

27.08.20148°C/18°C

fair (day)

28.08.20149°C/22°C

ŠPECIÁLNE SLUŽBY

Špeciálne služby: Fax, Kopírovacie služby, Požičiavanie športových potrieb, Požičovňa bicyklov, Pranie a žehlenie bielizne

Hotel je bezbariérový s izbou pre invalidov, ktorí majú k dispozícii výťah.

Okolie ponúka široké možnosti pre športové aktivity. Umožníme Vám úschovu bicyklov, lyží alebo zabezpečíme ich zapožičanie.

 

Služby

Ponúkame Vám ubytovanie v rekreačnej časti svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. V našom plne klimatizovanom penzióne nájdete 23 nadštandardne vybavených 1 a 2oj lôžkových izieb, a 2 apartmány.

Priestranná reštaurácia priamo v penzióne s kapacitou približne 70 miest poskytne priestor na príjemné posedenie pri konzumácii vybraných špecialít.
V jedálnom lístku nájdete široký sortiment jedál slovenskej a európskej kuchyne. V letnom období Vám určite príjemne padne posedenie na letnej terase s grilom.

Potrebujete zorganizovať pracovné posedenie, poradu, či stretnutie? K dispozícii sú Vám naše kongresové miestnosti s kapacitou 25 a 45 miest. Príjemne ladený interiér s možnosťou variabilného využitia stolov, možnosť zapožičania školiacej techniky a využitia reštauračných služieb Vám určite poskytne pohodlie a komfort.

Doprajte svojmu telu i duši oddych, načerpajte novú energiu po rušnom dni a vychutnajte si chvíle od zhonu okolitého sveta. Po absolvovaní vírivky, sauny alebo bazéna sa osviežte priamo v priestoroch wellness centra.
Pre záujemcov, hlavne z radov nežného pohlavia, ponúkame možnosť relaxačných cvičení priamo v škole zdravého životného štýlu Monada v Piešťanoch.

Dobre vieme, že pre Vaše pohodlie potrebujete miesto, kde si môžete v kľude odpočinúť alebo aktívne oddýchnuť pri športovaní.
V rámci našich služieb si Vám ponúkame relax a šport v dvoch kategóriách. Jednu v rámci hotelových aktivít a druhú v rámci doplnkových aktivít v spolupráci s našimi partnermi.

FAKULTATÍVNE VÝLETY

Samotné kúpeľné mesto Piešťany a jeho blízke okolie ponúkajú nespočet možnosti návštevy zaujímavých miest alebo pamiatok. Malou pozvánkou nech Vám je historické sídlo veľmožského dvorca a kostola z obdobia Veľkomoravskej ríše (IX. Storočie) v obci Ducové, alebo renesančný kaštieľ z konca 16. storočia v Moravanoch.

Hotel penzión ZACHEJ Piešťany © 2007 All right reserved design: word & image 2007 TYPO3 implementation: KIOS