[ preskočiť na obsah ]
Pension Zachej - relax formou zážitku
Úvod | |Kniha návštev
slovenskydeutschenglishfrançaispolskynederlands

Špeciálna ponuka

Romantický víkend Školenie Špeciálna ponuka

Počasie

Aktuálne Dnes Zajtra
cloudy

22:58 h2°C

showers

11.02.20142°C/7°C

showers

12.02.2014-2°C/3°C

Mapka ihriska

Golf

Poprechádzajte sa po mäkkom zelenom koberci, nadýchajte sa čerstvého vzduchu v krásnom prostredí zelene a motivujte sa stále viac a viac svojou zručnosťou. Je to relax či šport? Golf patrí medzi najzdravšie športy, ktoré umožňujú zároveň maximálny relax. Golfu sa pripisuje rytiersky duch a jeho kladný vplyv na morálku hráčov.

Cit pre správne rozhodnutia

O čo menej je tento šport fyzický náročný, o to viac vyžaduje sústredenosť, vytrvalosť, zmysel pre presnosť, rozvahu, ktoré musí spojiť do úsudku, odhadu a techniky hry. Golf sa spolu so zjazdovým lyžovaním považuje za najnáročnejšie, psychomotorické športy. Golf vyžaduje od hráča kus strategického myslenia a cit pre správne rozhodnutie.

Golf v Piešťanoch

Golf sa v Piešťanoch hrával už za čias Winterovcov. Vyhľadávali ho aj hostia z rodiska golfu Veľkej Británie, Severania tu slávili letný slnovrat. Golf je hra pre všetky vekové kategórie, môžete ho začať hrať v každom veku.

Architektúra zasadená do prírody

Dnes nájdete v Piešťanoch, na Kúpeľnom ostrove, 9-jamkové golfové ihrisko opäť. Architektúra ihriska je zasadená do prírody ostrova so starými stromami a úzke ferveje preveria aj dobrých hráčov.

Hotel penzión ZACHEJ Piešťany © 2007 All right reserved design: word & image 2007 TYPO3 implementation: KIOS