[ preskočiť na obsah ]
Pension Zachej - relax formou zážitku
Úvod | |Kniha návštev
slovenskydeutschenglishfrançaispolskynederlands

Špeciálna ponuka

Romantický víkend Školenie Špeciálna ponuka

Počasie

Aktuálne Dnes Zajtra
mostly cloudy (night)

17:00 h5°C

cloudy

16.01.20143°C/6°C

drizzle

17.01.2014-1°C/9°C

 

Poloha

Penzión sa nachádza na okraji kúpeľného mesta Piešťany, pri brehu jazera v známom rekreačnom stredisku Sĺňava, neďaleko cyklistickej dráhy a termálneho kúpaliska vzdialeného 200 metrov. V blízkosti je tiež areál vodného lyžovania Ratnovská zátoka, tenisové kurty a zastávka mestskej hromadnej dopravy.

Prístup Bratislava - Žilina

Prístup k penziónu je z ktorejkoľvek časti vstupu do mesta veľmi jednoduchý a podrobne sa dá vyčítať po kliknutí na obrázok mapky vedľa.

Z diaľnice E75/D61, či už od Bratislavy a Trnavy alebo od Trenčína a Žiliny, po odbočení do mesta Piešťany na cestu 499, pokračujete po Krajinskej ulici rovno až na Krajinsky most (cez rieku Váh) na konci ktorého zabočíte do prava. Asi po kilometri, na rázcestí, uvidíte po pravej strane Penzión Zachej.

Prístup Topľčany - Hlohovec

Pri príchode od Topoľčian stačí pred Krajinským mostom odbočiť doľava a z tadiaľ je to už vyššie spomenutý kilometer po rázcestie, v ktorého cípe stojí Penzión Zachej.
Najjednoduchší prístup je od Hlohovca a Nitry (po starej ceste “pod horou”), kedy Penzión Zachej bude, po výjazde z obce Ratnovce, ako prvá stavba po ľavej strane.

Pred penziónom je dostatočne veľké parkovisko pre osobné auta a autobusy. K dispozícií je niekoľko miest aj so stráženým parkovaním pre osobné auta.

Hotel penzión ZACHEJ Piešťany © 2007 All right reserved design: word & image 2007 TYPO3 implementation: KIOS