[ preskočiť na obsah ]
Pension Zachej - relax formou zážitku
Úvod | |Kniha návštev
slovenskydeutschenglishfrançaispolskynederlands

Špeciálna ponuka

Romantický víkend Školenie Špeciálna ponuka

Počasie

Aktuálne Dnes Zajtra
fair (day)

08:28 h9°C

partly cloudy (day)

22.09.20138°C/18°C

partly cloudy (day)

23.09.201310°C/19°C

Zoznámte sa s ponukou mimohotelových aktivít a v kľude si vyberte. Podľa Vašej predstavy Vám „ušijeme na mieru“ pobyt s esenciou adrenalínu - príchuťou golfovej pohody - alebo s vetrom vo vlasoch, vychutnajte si krásy Piešťan a okolia zo sedadla mototrojkolky či lietadla.
Jednoducho relax formou zážitku...

 

Relax - Šport - Adrenalín

Ponúknuť špičkové ubytovanie a kvalitnú stravu je dnes už aj v bežnom hoteli samozrejmosťou. My ideme aj tu ďalej a v tejto sekcii vám predstavíme možnosti ako si môžete pobyt u nás spestriť. Či už príjemným relaxovaním, zdravým športovaním alebo útokom na zmysly cez adrenalínové činnosti.

Ponorte svoje telo do osviežujúceho perličkového kúpeľa, dajte si škótske striky, zhoďte stres masážou po parnej saune alebo vyplňte chvíľu čakania, na manžela skáčuceho z lietadla alebo priateľa uháňajúceho s vetrom vo vlasoch na mototrojkolke, cvičením v relaxačnej škole alebo len tak s pasie hraním nejakej spoločenskej hry. Na všetko sme mysleli, vy len relaxujte.

Aktívny relax má blahodarné účinky nie len na telo ale aj myseľ. Dajte svojmu strnulému telu potrebnú a stresu poslednú šancu. Výlet do okolia na bicykli, tenis s priateľom, plávanie, či bowling alebo golf sú len niektoré z možnosti ako si u nás spríjemniť pobyt a zároveň spraviť niečo pre seba.

Že Vás nebaví, ležať v nejakej horúcej drevenej kúpeľni ani sa “prechádzať s hokejkou” po parku? Výborne! Určite Vás potom zaujme toto. Čo tak prebehnúť sa na 115 koňovej mototrojkolke, skočiť si z 3000 metrovej výšky (jasné, že s padákom), popreháňať sa na motokáre (pozor, nie však po dráhe ale po meste!) alebo len tak vystrieľať celý zásobník (bohužiaľ, ale len do terča)... Ak Vám niečo z tejto ponuky zarezonovalo, pokračujte na ponuku podrobnú.

Hotel penzión ZACHEJ Piešťany © 2007 All right reserved design: word & image 2007 TYPO3 implementation: KIOS