[ preskočiť na obsah ]
Pension Zachej - relax formou zážitku
Úvod | |Kniha návštev
slovenskydeutschenglishfrançaispolskynederlands

Špeciálna ponuka

Romantický víkend Školenie Špeciálna ponuka

Počasie

Aktuálne Dnes Zajtra
fair (day)

07:29 h16°C

sunny

22.07.201314°C/30°C

sunny

23.07.201314°C/30°C

Rodinný apartmán poskytuje všetok komfort vrátane kúpeľne so sprchou a vaňou. Samozrejmosťou je telefón, mini bar, izbový sejf a televízor so satelitným príjmom umožňujúci sledovať stanice medzinárodnej klientele. V apartmáne je tiež kuchynka s kuchynským kútom a kompletným vybavením. Pre chvíle oddychu poslúži aj lodžia so sedením a pekným výhľadom na okolie.

Prezidentský apartmán je vybavený navyše kúpeľňu s parnou saunou a bublinkovou vaňou a neoddeliteľnou súčasťou pri pobyte v tomto apartmáne je poskytnutie aktuálnej dennej tlače.

Virtuálna prehliadka

izba
izba mezonet 1
izba mezonet 2
prezidentský apartmán

Ubytovanie

V našom penzióne hotelového typu nájdete ubytovanie v 23 nadštandardne vybavených dvojposteľových izbách a 2 apartmánoch. K zariaďovaniu izieb sme pristupovali s veľkým dôrazom na mieru komfortu a myšlienkou čo najviac priblížiť domov hosťom zo zahraničia a na druhej strane aspoň symbolicky predstaviť jednotlivé krajiny EÚ hosťom tuzemským.

Izby v štýle krajín EÚ

Izby sú štýlovo a farebne zariadené tak, aby prezentovali jednotlivé krajiny EÚ a všetky sú vybavené klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením, mini barom, káblovou televíziou, telefónom, pripojením k internetu.

U nás sa budete cítiť ako hlava štátu

Rodinný apartmán talianskeho štýlu so samostatnou obývacou časťou, dvojposteľovou spálňou a kúpeľňou so sprchovým kútom aj vaňou uspokojí aj náročných návštevníkov a poskytne nadpriemernú mieru komfortu. Najnáročnejších klientov nesklame luxusne zariadený Prezidentský apartmán zariadený v anglickom štýle.

Máme aj niečo naviac

Máloktoré ubytovacie zariadenie má každú izbu s balkónom. U nás je aj toto samozrejmosťou. Nie je nad príjemnú siestu v pohodlnom ratanovom nábytku na čerstvom vzduchu a kľudnom prostredí, mimo ruchu a zhonu mesta.

Mezonety

Ponúkame Vám ubytovanie v nových mezonetových izbách.

Hotel penzión ZACHEJ Piešťany © 2007 All right reserved design: word & image 2007 TYPO3 implementation: KIOS