[ preskočiť na obsah ]
Pension Zachej - relax formou zážitku
Úvod | |Kniha návštev
slovenskydeutschenglishfrançaispolskynederlands

Špeciálna ponuka

Romantický víkend Školenie Špeciálna ponuka

Počasie

Aktuálne Dnes Zajtra
mostly cloudy (day)

08:58 h17°C

partly cloudy (day)

23.10.201311°C/21°C

showers

24.10.20139°C/17°C

Stalo sa u nás

Krst moto trike alebo splnený „motorkársky“ sen Majdy Pavelekovej

Keď sa organizátori krstu mototrojkolky Štefana Dibdiaka, členovia Motoklubu Fénix z Nitry, dozvedeli pri jednom neformálnom rozhovore, ako sa pani Majda túži previezť na ružovom motocykli, rozhodli sa pozvať práve ju za krstnú mamu. Nakoľko pred pár dňami oslávila svoje sedemdesiate šieste narodeniny, pripravili jej i darček - jazdu na ružovej mototrojkolke typu chopper. Pani Majda sa svojej úlohy krstnej mamy zhostila nadmieru zodpovedne, nielen „motorkárskym“ oblečením, ale i entuziazmom sebe vlastným. Štefanova trojkolka sa krstila lístkami ruží a dostala meno PIŤUKA. Akciu vtipne moderoval ďalší nadšenec motocyklového športu Ivan Tuli Vojtek. Výborná atmosféra, perfektná organizácia, množstvo atrakcií a nádherné stroje, ktoré chytali návštevníkov za srdiečka, sprevádzali toto naozaj vydarené podujatie.
A čím sa líšila táto akcia od iných? V prvom rade je to príbehom Štefana Dibdiaka, ktorý v mladosti havaroval na motocykli a zostal pripútaný na vozík. Napriek svojmu handicapu sa nepoddal, úspešne podniká, stará sa spolu s manželkou o dve deti a svojou vytrvalosťou a dobrým srdiečkom je vzorom pre mnohých ľudí, ktorí ho poznajú. Len tí, čo bojujú s vlastnými obmedzeniami, vedia, koľko úsilia je potrebné na ich prekonanie.
Pri spolupráci s Motoklubom Fénix vznikla myšlienka upraviť pre neho naozaj excelentnú mototrojkolku typu Rewaco chopper a tak sa vďaka zopár priateľom vrátil ku svojej láske k mladosti - motocyklu.
A tak snívajme a plňme sny svoje, či svojich blízkych, lebo ako nám to dokázala pani Majda, v žiadnom veku nie je na to prineskoro. Zážitkové aktivity rodinného penziónu ZACHEJ majú ambície k ich naplneniu prispieť.

Fotogaléria k článku

Hotel penzión ZACHEJ Piešťany © 2007 All right reserved design: word & image 2007 TYPO3 implementation: KIOS